Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach.
    Informacje o czasie realizacji znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.
  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, bądź za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin wyłącznie w dni robocze.
  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli , jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
  5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej DHL, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

 TABELA KOSZTÓW DOSTAWY

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini 25 zł
30 zł
Midi 55 zł
60 zł
Maxi 75 zł 80 zł
Paleta 200 zł 230 zł
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl